Віктор Бронюк – соліст гурту «ТІК» ще недавно вважив 120 кілограмів. Наразі ж він скинув 30 і усіляко намагається підтримувати фізичну форму. У свої сорок два роки Віктор відчув, що двогодинні виступи на сцені з баяном даються усе важче.

Тоді артист прийняв рішення сісти на дієту. Віктор тричі на тиждень з дружиною Тетяною ходить до фітнес клубу та обмежив вживання алкоголю і деяких продуктів. Артист зізнався, що дотримуватися правильного харчування легше на гастролях, де немає домашніх смаколиків: «У мене був період, я важив майже 120 кілограмів. Я людина, яка особливо не комплексує, але коли зайва вага починає тобі вносити дискомфорт в життя, тоді ти починаєш задумуватися, що треба позбавитися від тих кілограмів. Зі свого раціону я виключив повністю алкоголь і намагаюся більш менш раціонально харчуватися. В мене є своя дієта, я її називаю ПМЖ – «попробуйте меньше жерти» і все у вас вийде», - розказав артист.

Фото Віктора Бронюка

Зараз артист посилено займається, його навіть помітили за вправами впритул перед виступом у київському етнографічному музеї Пирогово, де на форумі виступав його гурт. Відразу після саунд-чеку фронтмен переодягнувся у спортивний костюм і відправився на модне кардіотренування – скандинавську прогулянку. За словами фітнес тренера Івана Ісакова, чиїми клієнтками були співачка Настя Каменских та Асія Ахат, за годину в активному темпі можно скинути 500-600 калорій, не менше ніж на пробіжці чи велосипеді.

«Скандинавська ходьба допомагає скинути зайву вагу. Дуже добре діє на організм. Проходять головні болі, зажими в шиї, у спині, в грудних, поперекових відділах. Це доступно, можна займатися в будь-яку пору року і будь-якій місцевості та і можна використовувати будь-які палиці» , - розказав про переваги скандинавської ходьби Іван Ісаков.

Нагадаємо, що співачка Настя Каменських на початку своєї кар’єри мала пишні форми, але взяла себе у руки, почала стежити за харчуванням, займатися з персональними стренером та бігати щоранку.

Фото Насті Каменських

Через декілька років праці над собою співачка може похизуватися хорошою фігурою, вона підтягнула тіло і навіть навчає своїх підписників базовим тренуванням. А по харчуванню Настя дає такі поради: «Потрібно обов'язково їсти 4-5 разів на день бо це розганяє мій метаболізм. Паралельно з цим потрібно пити воду. Я п'ю щодня 1,5-2 літра води. Раніше 3 пила. Це дуже важливо!».

Екс-учасниця тріо "ВІА Гра" Віра Брежнєва також дуже ретельно стежить за своїм раціоном та графіком тренувань. Окрім того, що вона постійно має репетиції з власним балетом, співачка займається йогою та пілатесом на спеціальному тренажері, що називається реформер. Артистка робить вправи вдома, або навіть в готельних номерах під час гастролей з тренером онлайн.

Віра Брежнєва

Тіна Кароль окрім традиційного фітнесу та йоги стрибає на скакалці, що сприяє схудненню і тренує серце. Тіна зізнавалася, що на початку вона не витримували і хвилину, а зараз може скакати майже годину.

Тіна Кароль

Кароль давно займається східною духовною практикою, може виконувати складні асани та стійки на голові. Нещодавно стало відомо, що зірка до своїх йога-практик додала стійку на цвяхах, щоб навчитися сприймати біль.