На Луганщині п'яні російські окупанти "втратили" три одиниці бойової техніки біля позицій ЗСУ. У Росії проти них за це відкрили кримінальне провадження.

Військовослужбовці російської військової частини 10801, напившись алкоголю в місті Кіровську в Луганській області, помилково передислокували свою техніку до позицій Збройних сил України. Про це розповів військовий експерт Дмитро Снєгирьов, пише 24 канал.

Коли вони усвідомили свою помилку і зрозуміли, де опинилися, то відразу втекли, залишивши там свою техніку разом з боєприпасами.

За це прокуратура Оренбурзької області відкрила кримінальне провадження проти групи окупантів з військової частини 10801. За статтею 293 Кримінального кодексу РФ (недбалість) їм світить штраф від 200 до 500 тисяч рублів, виправні роботи строком до 2 років або арешт строком до 6 місяців.

Нагадаємо, в Міноборони України показали, як українські бійці знищують ворога і техніку російських окупантів. Бійці 92-ї ОМБР потужно вдарили по ворогу, "підсмаживши" російську техніку і захопивши боєприпаси.