Неповнолітній житель села Іванчанка Болградського району Одеської області намагався спалити недобудовану церкву Московського патріархату.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції Одеської області, 21 вересня 12-річний житель Іванчанки умисно скоїв підпал храму, який будувався в його селі. Таким способом школяр вирішив помститися одному з членів сім'ї місцевого священика УПЦ МП, який проводить служби в цій Церкві.

Дитина спалила церкву Московського патріархату

Рятувальники, які приїхали за викликом, на місці виявили, що загоряння було ліквідовано силами кількох місцевих жителів. Вони загасили пожежу, заливши її водою з відер. В результаті вогнем був знищений церковний стіл з релігійною атрибутикою – свічками, образками та іншою поліграфічною продукцією.

Коли малолітнього правопорушника запитали, навіщо він вчинив такий вчинок, хлопчик зізнався, що хотів помститися своєму однокласнику. Той є сином священнослужителя постраждалої церкви і нібито неодноразово знущався над неповнолітнім палієм.

В Одеській поліції повідомили, що вони порушили кримінальне провадження за статтею про умисне заподіяння шкоди майну шляхом його підпалу. Покарання, яке передбачено законом за це правопорушення, - тюремний термін від 3 до 10 років. Однак підозрюваний є неповнолітнім і його, швидше за все, покарають не так жорстоко.