Після не надто успішного наступу росіян на Харківщині, Україна отримала потужну підтримку від західних партнерів.

Особливо це було відчутно після Саміту світу у Швейцарії. Ми навіть "допиталися" ще систем Patriot. У той же час Володимир Зеленський розповів про те, що зараз відбувається на фронті. Про це глава держави повідомив у вечірньому відеозверненні, 21 червня.

ЗСУ, фото з вільних джерел

Була, зокрема, доповідь голови Служби зовнішньої розвідки. Була доповідь Головкому ЗСУ Олександра Сирського.

"Я пишаюся всіма нашими людьми, які дуже стійко, дуже хоробро зараз відображають російські штурми. Харківщина – ситуація стала ще більш стабілізованою. І це – заслуга наших воїнів. Донеччина – дуже складно. Особливо цей Покровський напрямок – десятки російських атак щодобово", - зазначив він.

Зеленський підкреслив, що важливо вистояти, знищувати окупанта і не давати росії жодного приводу сподіватися, що у війні рашистам щось вдасться.

"Ми можемо і маємо вибивати для України результат. У всьому. Завжди. Коли є можливість, коли є шанси, і коли ми самі зобов'язані створювати для себе шанси на перемогу. На успіх України", - наголосив президент.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Нагадаємо, що Володимир путін провів черговий "стендап" і розповів, як бачить світ з Україною: "Щойно Київ заявить...".

Раніше ми повідомляли Володимир Зеленський розповів, чим закінчився для росіян наступ на Харківщині: "Путін у цей час у лазні знаходиться".