Всі ми знаємо про ті переваги, які має росія на полі бою серед них та незліченна кількість "гарматного м'яса".

Так. Трудно заперечувати факт того, що росіяни професійно "вербують" людей у ​​ряди росармії різними способами. Чи є що протиставити українцям це? Відповідь це питання дав глава ГУР Кирило Буданов. Про це він сказав в інтерв'ю The Philadelphia Inquirer.

Кирило Буданов, кадр з інтерв'ю

Відповіддю української держави на це є бойові технології, у яких країна стала світовим лідером. Головний розвідник України зазначив, що таким чином країна замінює людей на поле бою, коли це можливо, новими варіантами безпілотників та засобами радіоелектронної боротьби.

"Технології матимуть важливе значення у цій війні, щоб ми не вели війну до останнього громадянина" , - сказав Буданов.

Видання зазначає, що технології стали ключовими для одного із найважливіших проектів Буданова: вести війну з РФ за допомогою безпілотників дальнього радіусу дії.

Я виступаю за це з перших днів війни, відверто кажучи, що поки війна стримуватиметься на нашій території, вона не торкнеться Росії. Саме тому з весни 2022 року ми почали проводити значні операції на території Росії, і йтимемо далі , Чим більше у нас буде ресурсів для цього. І Росія почала це відчувати" , - зазначив він.

Володимир путін, кадр з виступу

Іншими словами, російський диктатор Володимир Путін більше не може вдавати з себе свого народу, що ця війна його не зачіпає.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, чи зараз є якісь успіхи у ЗСУ: "Ми самі зобов'язані створювати для себе шанси".