Усі українці з нетерпінням чекають на перемогу нашої країни у війні, яку розпочала росія. Нас дуже надихала підтримка західних партнерів, хоча часто вона була недостатньою або несвоєчасною.

Зараз же Володимир Зеленський розповів, що в України та Заходу швидше за все різне бачення перемоги у цій війні, ніж напруження мільйонів українців. Про це він сказав в інтерв'ю американському виданню Philadelphia Inquirer.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Так, за словами Зеленського, для президента США Джо Байдена, як і для Європи, і для багатьох країн важливою є перемога України у війні з росією. Проте Захід та Україна по-різному сприймають це слово.

"Я думаю, що для Сполучених Штатів це важливо, і для Європи, і для багатьох країн. Але у нас можуть бути різні уявлення про слово "перемога". Захід хотів позбавити путі на можливості повністю окупувати Україну і поставити агресора на місце. Думаю, для них це вже перемога", - сказав він.

При цьому президент наголосив, що для українців цього недостатньо. Зеленський також розповів, що з практичної точки зору одна із складових "справжньої перемоги" полягає в тому, щоб "не допустити повного знищення всього українського" Росією, оскільки справжня мета вторгнення Путіна в Україну – відновити історичну Російську імперію – за допомогою фізичної сили чи політичного. підриву.

Володимир Путін, кадр з інтерв'ю

Друга частина "справжньої перемоги" - це безпека для сьогоднішнього та майбутніх поколінь українців та неможливість повторення агресії. При цьому лідер України побоюється, що Захід - особливо Сполучені Штати - все ще не наважується досягати реальної перемоги.

"Всі, як і раніше, бояться, що Росія може розколотися на частини, всі бояться, що буде з Росією без Путіна, чи залишиться вона такою, яка є, чи стане ще гіршою", - зазначив він.

В результаті Путін може вільно дотримуватися своєї стратегії, спрямованої на те, щоб взяти якнайбільше.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, коли буде готовий мирний план: "Ми не хотіли і зараз не хочемо"

Раніше повідомляли, що Володимир Зеленський розповів про історичний день для України: скоро будемо в ЄС.