Всі ми з нетерпінням чекаємо на закінчення війни, але їй начебто і не видно кінця. Якщо на початку ми вірили в "2-3 тижні" від Арестовича, то зараз викликають сумніви навіть прогнози про те, що потрібно почекати ще 2 роки.

Хоча, світові політики знають шлях, який може вирішити цю проблему, при чому потрібно лише зателефонувати. Кому і куди – розповів Президент Фінляндії.

Президент Фінляндії Александр Стубб, фото із соцмереж

Олександр Стубб заявив про те, що залежність Росії від Китаю дійшла до того, що глава КНР Сі Цзіньпін міг би припинити війну РФ проти України "одним телефонним дзвінком".

"Росія зараз настільки залежить від Китаю... Один телефонний дзвінок від президента Сі Цзіньпіна могла б розв'язати цю кризу", - сказав 56-річний Стубб в інтерв'ю в Гельсінкі, передає Bloomberg.

"Якби він сказав: "Час розпочати мирні переговори", Росія була змушена це зробити. У неї не було б іншого вибору" , - вважає Стубб.

Джо Байден та Сі Цзіпін

При цьому він переконаний, що Китай виграє від припинення путінської агресивної та колоніальної війни проти України.

"Йому необхідно захищати міжнародні правила, пов'язані з територіальною цілісністю та суверенітетом. Це правильно. І це теж продемонструє лідерство Китаю" , - сказав президент Фінляндії.

Він висловив свою незгоду із пропозицією прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана президенту України Володимиру Зеленському припинити вогонь проти російських оккупантів, які намагаються захопити українські території, та розпочати переговори з кривавим диктатором Володимиром Путіним.

Віктор Орбан, кадр із виступу

Нагадаємо, коли закінчиться війна в Україні за найгіршого сценарію: у МВФ дали прогноз.