Автор книг і успішний блогер Татуся Бо написала пост у соціальній мережі на тему нинішньої літератури, яку викладають в українських школах.

Відповідне звернення опублікувала Татуся Бо на своїй сторінці в Facebook.

Український блогер слухала, як читає її дочка Надія біографії про Тараса Шевченка.

"Я вслухаюся... І тут. Бінго! Тяжке життя Тараса Григоровича Шевченка. Це ж саме те, щоб другокласників зацікавити поетом? Невже реально немає ніяких інших варіантів, окрім тяжкої долі?"- обурено пише український автор.

Крім цього, вона опублікувала фотографії сторінок зі шкільної книги як доказ.

"Може слід підкреслити аспекти виняткового таланту в ТГШ? Чи я щось не розумію?",- знову таки, не приховуючи емоцій, продовжила Татуся Бо.

Також український блогер згадала про те, що їй довелося самій розповісти доньці про біографію дещо іншого Тараса Григоровича Шевченка.

Дана публікація викликала негативні емоції в українських підписників блогера.

"Ох, сину у 2 класі вчитель ще розповіла, що його мати померла з голоду і її похували у саду під вишнею... і дитина довго плакала через це...", "Вісь за цю вічну журбу, страждання, все погано і так далі не любила українську літературу. За невеликими винятками.Чому дітям податок робити тільки на тому, що було погано? (", "Не так давно ті ж самі думала, племінниця мене з Читанки зачитувала... Захотілося лягти і вмерти...",- прокоментували фоловери татусі Бо.

Коментарі на пост татусі Бо в Facebook

Коментарі на пост татусі Бо в Facebook

Нагадаємо, що українські чиновники не шкодують жодних коштів, щоб відправляти своїх дітей навчатися за кордон.

Як раніше повідомляв портал "Українці", що український блогер Сергій Наумович написав про трагедію Петра Порошенка і силу його характеру.