Корінні жителі Канади оплакують втрату рідкісного білого лося і запитують, "чому" будь-хто, хто має ліцензію на полювання, вибрав їх примарного" духовного " тварини.

У Тіммінсі, Онтаріо, дві самки лосів були знайдені застреленими і кинутими уздовж службової дороги. Тіла цілі, в тому числі священна Біла шкура, повідомляє The Guardian.

мисливці знищили унікального білосніжного лося

Браконьєри, очевидно, проігнорували безліч знаків, що попереджають про вбивство охоронюваних законом істот.

"Всі обурені і засмучені. Навіщо людям це робити? Нікому не потрібен такий поганий знак", - сказав шеф місцевого індіанського відділення Національної поліції Мюррей Рей.

"Якщо у вас є ліцензія на відстріл лося, ви можете підстрелити ще одного. Просто залиш білих у спокої".

Незвичайний білий лось отримав своє попелясте забарвлення від рецесивного гена і шанується так само, як Білий Бізон, ворон і ведмідь грізлі.

"Мені сумно, що хтось застрелив таку красиву тварину", - сказав член спільноти Flying Post Трой Вудхаус. "Ніхто точно не знає, скільки їх у цьому районі, тому втрата навіть одного примарного лося-це занадто багато".

мисливці знищили унікального білосніжного лося

Вудхаус згадав The Guardian, коли він вперше помітив молодого білого лося-бичка з дружиною біля будинку свого діда, який жив у цьому районі.

"Це був знак того, що він спостерігає за нами на землі. Для мене це був особливий день", - сказав він.

Фотограф дикої природи Марк Клемент сказав, що за ці роки він помітив принаймні чотирьох особин, а в цьому регіоні може проживати до 30 особин.

У 2013 році трьом мисливцям з Нової Шотландії було пред'явлено звинувачення у вбивстві білого лося народом мікмак, і вони були змушені повернути шкуру тваринного племені, але зберегли голову в якості трофея. Шкура стала центральним елементом багатоденної траурної церемонії мікмаків.

мисливці знищили унікального білосніжного лося

Представники служби охорони дикої природи просять місцевих жителів допомогти знайти вбивцю. Вудхаус та інші в цьому районі, в тому числі активісти зоотехніки та бурова компанія, виділили 8000 доларів для кожного, хто зможе привести їх до винних.

"Можливо, мисливці намагалися зловити одного лося, а іншого випадково підстрелили. Якщо людина все-таки знайдеться і зізнається, що вона це зробила, я вкладу свою частку в оплату будь - яких судових витрат", - сказав Вудхаус.

"Сьогодні в світі так багато негативу. Приємно просто бачити, як деякі люди об'єднуються і намагаються зробити щось позитивне".