У Мережу потрапила фотографія з сімейного життя відомих російських артистів Алли Пугачової і її дружина Максима Галкіна. На кадрі примадонна російської естради сидить в кріслі, а ззаду стоїть її чоловік.

Відповідна фотографія опублікована на сторінці "_zvezdi2020_20" в Instagram.

"Алла Пугачова і Максим Галкін відзначили 19 років спільного життя 🖤", - підписана дана фотографія, яка присвячена 19-й річниці весілля Максима Галкіна і Алли Пугачової.

На кадрі видно, що подружжя спілкується з якимось чоловіком, який сидить задом до об'єктиву камери. Алла Борисівна сидить у кріслі, а Максим Галкін стоїть ззаду і тримає її за плечі, ніби робить масаж.

Фанати сім'ї російських знаменитостей, які стежать за їх особистим життям, залишили численні відгуки на фотографію домашнього характеру.

"Ну хоч тут Пугачова без фотошопу)", " 19 років?", "Доглядальниця", " здалося що на колясці її везе🤣"," Божевільний Макс😂", " виразки, заздріть далі. Думаєте вік це все? Доживіть до її років, а потім тріщите. Бідний Максим? Він не бідний, це ви мисленням бідні.", "Коли вона без фото шопа до неї більше співчуття і поваги ,Максима походу все влаштовує", - прокоментувала пост публіка.

Коментарі до посту Максима Галкіна і Алли Пугачової

Коментарі до посту Максима Галкіна і Алли Пугачової

Також важливо відзначити той факт, що незважаючи ні на які чутки і різницю у віці, подружжя тримаються разом ось уже майже 20 років. Думки розходяться: одні вважають, що це справжня любов, інші – це шоу-бізнес.

Нагадаємо, що "примадонна" російської естради Алла Пугачова продовжує радувати своїх фанатів фотографіями домашнього характеру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", заслужена артистка РФ Алла Борисівна Пугачова не перестає про себе нагадувати і в черговий раз публікує свої фотографії в соцмережі.