Відхід Романа Віктюка з життя став величезним шоком для всього театрального світу. Плаче за покійним і клінічний психолог Олена Перелигіна, яка була близькою подругою Валентини Легкоступової і тісно спілкувалася з Віктюком.

Роман Віктюк

- З Романом Григоровичем ми багато років тому познайомилися на телебаченні – - розповідає Олена. - Він знімався в шоу "розіграш", а я приїхала для участі в кастингу. У коридорі побачила Віктюка і не могла пройти повз, підійшла познайомитися. Так ми стали спілкуватися.

Заради інтересу я через кілька років вирішила сходити в його театр. І була вражена побаченим! Після вистави підійшла до Романа Григоровича і зізналася в любові до його таланту. На подив, він мене впізнав і сказав: «нарешті ти доросла до справжнього мистецтва!»

Відтоді Перелигіна не пропускала жодної прем'єри. Олена бачила, як Віктюк нервує перед кожною виставою.

Роман Віктюк

- Я щоразу просила його берегти себе, не витрачати сили і енергію через дрібниці – продовжує Олена. - Запрошувала його попрацювати зі мною. Він завжди говорив: "Обов'язково!" Але ніколи не приходив. Всі свої переживання він зберігав у собі. Для кожної людини візит до психолога - це страшно. Але неодмінно потрібно промовляти свої образи, переживання і хвилювання.

Минулого року я у нього просила: "Роман Григорович, треба побільше відпочивати. Ви занадто багато працюєте!" Він посміхнувся: "Лена, на кого я залишу все це? У театральному середовищі стільки інтриг - я повинен своїх захищати".

Він просто згорів на роботі. Всі його хвороби від нервів. Не приймай він все близько до серця - ще б пожив.

Валентина Легкоступова

Перелигіна однією з перших прийшла прощатися сьогодні з Віктюком в його театр.

- Я дуже переживаю за Романа Григоровича, - зітхає Перелигіна. - Останній притулок він знайде на своїй батьківщині на Україні, там у них сімейний склеп.